Jenn’s Homemade Soup

Jenn’s Homemade Soup

$ 2.50

Ask what’s cooking today!
Cup (8 oz.) – $2.50     Bowl (12 oz.) – $3.25
Soup to go: 
12 oz. – $3.25     16 oz. – $4.25     20 oz. – $5.25